Plakat wydarzenia: „Najcieplejsza zima naszego życia” Tomasza J. Motyki | Nagroda Dramaturgiczna im. Tadeusza Różewicza

Kupujesz bilety na wydarzenie: „Najcieplejsza zima naszego życia” Tomasza J. Motyki | Nagroda Dramaturgiczna im. Tadeusza Różewicza

15.04.2026 19:00
Lokalizacja wydarzenia: ul. Paulińska 28, 31-065 Kraków (Teatr BARAKAH)

Czytanie reżyserowane sztuki „Najcieplejsza zima naszego życia” Tomasza J. Motyki

Reżyseria: Daria Kopiec

Kim są imprezowicze okupujący teren ogródków działkowych? Czy rzeczywiście istnieją? Jaki obraz naszego świata wyłania się z ich zapętlonych melorecytacji? Od jakiej prawdy uciekają w narastającym hip-hopowym rytmie i co najbardziej przeraża nas w ich porwanej opowieści?

Pod zaskakującą, pozornie żartobliwą formą poetycką dramatu Tomasza J. Motyki kryje się groza, którą początkowo zaledwie przeczuwamy. Tragiczny wymiar historii dociera do nas powoli. Wciągnięci w upiorną imprezę poznajemy zaledwie odpryski rzeczywistości, ale w finałowej paradokumentalnej części ukaże nam się seria zdarzeń o dynamice reakcji łańcuchowej.


BILETY

Bilet numer 1

Typ biletu: Bilet — Brak biletów
Cena jednostkowa: 20,00 zł
Bilet — Brak biletów
20,00 zł
Twój koszyk jest pusty
ui.cart.added
ui.cart.removed